Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі (системи та пристрої нагляду та охорони)

Поточні закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області; 10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Старий Бульвар, буд. 5/37; код за ЄДРПОУ — 40108625; категорія замовника — Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Код (ДК 021:2015 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони) система обробки інформації відеоспостереження для Ситуаційного центру ГУНП в Житомирській області (з подальшим монтажем та пусконалагоджувальними роботами).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-18-007913-c.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. - забезпечення Ситуаційного центру ГУНП в Житомирській області сучасною комп’ютерною технікою для належного облаштування автоматизованих робочих місць працівників;

- підвищення ефективності здійснення узгоджених заходів щодо профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю та усунення причин, що зумовлюють учинення протиправних дій;

- концентрація зусиль правоохоронної діяльності на безпосередньому та довгостроковому обслуговуванні населення у сфері підвищення його безпеки, з метою зменшення рівня злочинності та кількості осіб, які потерпіли від злочинів.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі моніторингу ринку цін на день проведення закупівлі.

1) Загальна вартість виконання завдання (проекту) – 3 000 000 тис. грн.;

Вартість проекту сформована на підставі отриманих комерційних пропозицій та самостійного аналізу цін на аналогічні за технічними характеристиками системи відеоспостереження та відеоналітики через мережу Інтернет. Комерційна пропозиція додається.

2) очікувані витрати на виконання завдання (проекту) за рахунок державного бюджету - 3 000 000 тис. грн., з яких:
- обладнання – 1 425 356,00 тис. грн.;
- програмне забезпечення – 1 294 644,00 тис. грн;
- монтаж обладнання та пусконалагоджувальні роботи – 280 000,00 тис. грн.

3) назва бюджетної програми та КПКВ, за якою передбачено виконання завдання (проєкту);
КПКВ 1007020 «Забезпечення діяльності підрозділів, установ та закладів Національної поліції України», КЕКВ 3110, 2210, 2240.

На момент проведення процедури закупівлі в червні 2021 року кількість складає 1 комплект.