Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі (реконструкція будівлі)

Поточні закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Головне управління Національної поліції в Житомирській області; 10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Старий Бульвар, буд. 5/37; код за ЄДРПОУ — 40108625; категорія замовника — Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Реконструкція будівлі складу (літ. В) Головного управління Національної поліції в Житомирській області за рахунок розбудови під адмінбудівлю за адресою: Бульвар Старий 5/37, м. Житомир, Житомирської області» (коригування) код

ДК 021-2015 – 45454000-4 Реконструкція (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013).

Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2021-07-30-005922-b.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства:

Технічні характеристики підготовлені відповідно до проєктно-кошторисної документації.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 4 003 000 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі проектно-кошторисної документації розробленої проектною організацією.